تبلیغات
حماسه های پایدار - مقاومت ، رمز پیروزی است !

حماسه های پایدار

ای رهبر آزاده آماده ایم آماده

مقاومت ، رمز پیروزی است !


و حال جمله: "انرژی هسته ای را به جان خریدیم ، به نان نفروشید" معنا پیدا کرد و دهان خیلی از کسانی را که به منتقدین این عمل ، انگ افراطی بودن را می زدند بسته شد . . .

اگر قبلا در گفتن "مرگ بر آمریکا" کمی تردید داشتیم ، حال با اعتقاد کامل و ایمان قلبی با تمام جدیت فریاد می زنیم "مرگ بر آمریکا" ؛

آمریکایی که در هر یک از جنایات صورت گرفته در ایران ، دخالت و اغلب رهبری این جنایات را بر عهده داشته است . . .
می توان از اعمال انجام شده این جنایتکاران در طول این چند روزه که شاهد بودید ، به تدبیر و بصیرت رهبری پی برد که ایشان در جمع دانش آموزان و دانشجویان در روز 92/8/12  فرمودند:
 

اگر یک روزى هم مسئله‌ى هسته‌اى حل شد - فرض کنید جمهورى اسلامى عقب‌نشینى کرد؛ همان‌که آن‌ها می‌خواهند - خیال نکنید مسئله تمام خواهد شد؛ نه، ده بهانه‌ى دیگر را به‌تدریج پیش می‌کشند: چرا شما موشک دارید؟ چرا هواپیماى بدون سرنشین دارید؟ چرا با رژیم صهیونیستى بدید؟ چرا رژیم صهیونیستى را به رسمیّت نمى‌شناسید؟ چرا از مقاومت در منطقه‌ى به قول خودشان خاورمیانه حمایت می‌کنید؟ و چرا؟ و چرا؟ و چرا؟ مسئله این نیست که اینها سرِ قضیّه‌ى هسته‌اى با جمهورى اسلامى اختلاف پیدا کرده باشند؛ نه، تحریم آمریکا از اوّل انقلاب شروع شد، روزبه‌روز هم بیشتر شده است، تا امروز که خب به نقطه‌ى بالایى رسیده. 

بعد از اهانت وندی شرمن این بار نوبت به «دیوید کوهن» معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا می رسد که در مقاله خود چنین می نویسد : «ایران را با تحریم‌ها در باتلاق فرو خواهیم برد»!

بهتر است جناب آقای دیوید کوهن شما بروید بدهی 18 تریلیاردی خود را بپردازید که همچنان در حال افزایش است و شما را در باتلاقی فرو برده است که به همین راحتی نمی توانید از آن خارج شوید و سپس در مورد ایران چنین اظهاراتی کنید . . .

یکی از دوستان چنین
مذاکرات ژنو را تحلیل کرده بودند :"خوردن یک لگد از عقب ، خودش یک گام به جلو است!!"  ...

بعد از همه این اتفاقات باید به این نتیجه برسیم که "مقاومت ، رمز پیروزی است " ؛ این نظر شخصی بنده نیست ، این را تاریخ اثبات کرده است . . .پ.ن : پرنده به دانه های روی دام خیره بود ، که چگونه بمیرد ؛ گرسنه و آزاد یا سیر و اسیر ؟!


[ چهارشنبه 27 آذر 1392 ] [ 03:31 ب.ظ ] [ فدایی گمنام بنابی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه