تبلیغات
حماسه های پایدار - چرا ایرانی ها باید کالای ایرانی مصرف کنند؟

حماسه های پایدار

ای رهبر آزاده آماده ایم آماده

چرا ایرانی ها باید کالای ایرانی مصرف کنند؟
مصرف کالاهای خارجی و توجه نکردن به تولیدات داخلی هم چون ویروسی در کشور در حال گسترش است و عوارض سوءِ آن در تمامی جنبه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور قابل مشاهده است.

اگر به گوشه گوشه ی منزلمان نگاه کنیم متوجه انواع کالاهای لوکس و ضروری می شویم که در خانه هایمان جا خوش کرده اند در حالی که کالاهای داخلی در انبار کارخانه ها خاک می خورند و منتظر نگاه ما هستند تا شاید آن ها نیز در گوشه ای از خانه ی ما جای خود را پیدا کنند.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی کشور، علت توجه نکردن مصرف کنندگان به خریداری کالاهای ایرانی را هجوم گسترده ی انواع کالاهای مصرفی بادوام و بی دوام خارجی که به صورت قانونی و غیرقانونی وارد مرزهای کشور می شوند، دانسته اند.


اما آیا این تنها دلیل خریداری نشدن کالاهای داخلی

توسط

مصرف کننده ی ایرانی است؟آری، یکی دیگر از فواید مصرف کالای ایرانی، پاسخ به تحریم هایی است که امروزه توسط آمریکا و دیگر کشورهای غربی بر کشور ما تحمیل شده است.

بیگانگان تصور می کنند در صورتی که رابطه ی اقتصادی خود را با ایران قطع نمایند ایران با توجه به نیازهای خود از حق مسلمش یعنی انرژی هسته ای دست کشیده و غلام حلقه به گوش آنان می شود، در صورتی که نمی دانند ملت ایران همیشه پشت به پشت هم ایستاده اند و از کشور همیشه جاوید خود ایران حمایت می کنند و این بار نیز با مصرف کالاهای داخلی اعلام می کنند که ما هیچ نیازی به واردات کالاهای بیگانه نداریم و یک ایرانی همیشه از کالای ایرانی استفاده می کند.[ سه شنبه 3 دی 1392 ] [ 12:21 ق.ظ ] [ فدایی گمنام بنابی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه